Hydratačné sérum plus

Hydratačné sérum plus

47.50

Feuchtigkeit plus

Obsah: 50ml

  • Poskytuje pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu
  • Pre mladšiu a sviežu pleť
  • Vyhladenie, napnutie, posilneonie
  • Stimuluje regeneráciu buniek
  • Účinok proti únave – pre zdravý vzhľad
  • Posilňovač hydratáciei s účinkom proti starnutiu

1 na sklade

Pri objednávke nad 45€ doprava zdarma

Bezpečná platba a doručenie

Popis

Kanabidiol, kyselina hyalurónová a cenné zložky z prírody. Certifikovaná organická PREMIUM kozmetika na pokožku. Pretože vaša pokožka a váš vzhľad si zaslúžia len to najlepšie.

Vypĺňajúcii, vyhladzujúci, osviežujúci

 

čistá sila rastliny

organická prírodná kozmetika

vyrobené v EÚ

testovaná kvalita

špeciálna prírodná starostlivosť

Popis produktu:

Komplex účinných látok poskytuje intenzívnu a trvalú vlhkosť, zmierňuje pocity napätia, drsnej pokožky a vrásky spôsobené suchom. CBD, rozhodujúce tajomstvo úspechu konope, dodáva energiu poškodeným bunkám pokožky a pomáha predchádzať škodlivým účinkom vonkajších faktorov (voľné radikály). Elixír z ľadového vína Vin-up Lift aktivuje sily proti starnutiu a zaisťuje čerstvý vzhľad behom niekoľkých minút. Mirual® sa získava z japonskej morskej riasy Codium fragile. Dodáva cenné morské minerály a obnovuje rovnováhu vlhkosti. QT40® vyrobený z morského šalátu podporuje pružnosť pokožky a spolu s koncentrovanou kyselinou hyalurónovou spôsobuje, že vrásky miznú. Panthenol, provitamín kyseliny pantoténovej (vitamín B5) a upokojujúci bisabolol, súčasť cenného esenciálneho oleja z harmančeka, tiež regeneruje povrch pokožky. Aloe vera a ružový hydrolát tiež poskytujú cennú hydratáciu.

Prémiové vlastnosti

Hydratačné sérum plus poskytuje pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu. S množstvom anti-aging látok z prírody. Prospieva a robí vám dobre.

Pre mladšiu a sviežu pleť

Vyhladzuje, napína a posilňuje

Stimuluje regeneráciu buniek

Účinok proti únave – pre zdravý vzhľad

Návod na použitie:

Aplikácia: Hydratačné sérum plus nanášajte na vyčistenú pleť ráno a večer samostatne alebo v kombinácii s individuálnou starostlivosťou. Bez parabénov, parafínov, silikónových olejov, mikroplastov a polyetylénglykolov.

Komplex účinných látok: kanabidiol (50 mg), kyselina hyalurónová (biofermentovaná), VinUp Lift (hroznový elixír), Mirual®, QT40, damaškový ružový hydrolát, panthenol (provitamín B5), bisabolol, aloe vera